Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Itálie, Architekt, New York Rangers, Miliardáři, Mluvčí, Vražedkyně, Spisovatel, Čeští králové, Česká královna, Ministr, Američan, Generalissimus, Komik, KHL, Poslanec, Dabérka, Imitátor, Prezidenti USA, Historik, Sci-fi, Florida Panthers, Komunista, Hudebnice, Podnikatelé, Kněz, Zpěvačka, Český slavík, Protektorát, Podnikatel, Němci, Rakousko-Uhersko, Rétorika, Válka, Zpěvačky, Lord, Státník apod.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, parkování - parkovačky, Logické, Klasické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Strategie a podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, webovky, Pozadí na plochu počítače, Přání a obrázky, multimédia, Hry pro dívky online, info, Puntíkovaná vánoční mašlička, zadarmo, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Prapory regionů a království, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Vermont, Severní Dakota, Arkansas, Nebraska, Indiana, Delaware, Ohio, New Jersey, Georgie, Alabama, Pensylvánie, New York, Missouri, Nové Mexiko, Virginie, Wyoming, Západní Virginie, Oregon, Florida, Severní Karolína, Jižní Karolína, Havaj, Mississippi, New Hampshire, Maine atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, sport, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, květiny, symboly, náboženství, ženy a dívky, stavby, láska, dopravní prostředky, muži, zelenina, věda, halloween, jídlo a nápoje, ovoce, zvířata, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, jak přehrát, jak vytvořit, jak importovat, jak převést, jak spustit následující typy souborů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, internet a web, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Keywords:Online vánoční magazín, internetové stránky, Dopravní značky, Vlajky spojených států amerických, Bridge, Databáze osobností Kdo je to?, V, doporučujeme, Modelky a celebrity, internet, Webové html5 hry zdarma, Superhry a hry online zdarma

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Naleznete zde Střílecí hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Deskovky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Logické hry apod.

Náš tip, informace a zábava

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Kameňáky, vtípky, anekdoty, frky, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, anekdoty, frky, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné hádanky, murphyho zákony, kameňáky, černý humor, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: linky, pro dospělé, Obrázky na plochu počítače, Celebrita Christina Applegate, hyperlinky, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, webové stránky, cestování, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, A

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, zločin a právo, český jazyk, nástroje, materiály, sport, věda, latina, ekonomie a ekonomika, literatura, nemoce, lékařství a medicína, hardware, fyzika, technika, jídlo, politika, matematika, internet, software, účetnictví, školství, bankovnictví, cestování atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Informace, informace a zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tablet, Patchwork, Santa, Ohňostroj, Ježíšek, Text, Štědrý večer, K Vytisknutí, Vánoční filmy, Silvestr, Dárky, Láska nebeská, Ostrava, Špalda, Striezelmarkt, Kavkazská jedle, Papírový vánoční stromek, Jingle Bells, Vánoční hvězda, Třásně, Německy, Lindt, Korálky, Jarmark, Lego, Film, Vánoční punč, Vánoční světýlka, Sněhulák, Brambořík, Jmenovka apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, Blízký východ, zábava, Nejlepší hry pro dívky, Super online kvízy, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Webové html5 hry zdarma, Prapory českých měst, zdroje informací

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Závodní, Logické, Pro dívky, Klasické, Strategie, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro mobil, smartphone, displej, notebook, PC, počítač, phablet, monitor, mobilní telefon, ultrabook, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows XP, Linux Fedora, Mac, Linux Xubuntu, Java ME, Windows Server 2012. PC pozadí pro Windows z kategorií Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, fraktály, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, free wallpapers, sportovní a závodní auta, květiny, nature - příroda, ptáci, fantasy, tenisté a tenistky, flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky. Dostupné rozměry 393x786, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1366x1024, 375x667, 1280x1024, 1024x600, 1920x1200, 768x1024, 3200x1200, 412x846, 1600x2560, 1366x768, 1536x2560, 854x480, 320x568 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Síť, informace a zábava

Klíčová slova: školství, volný čas, odkaz, Vlajky zemí světa, počítače, Vlajky zemí severní Ameriky, pro děti, Biografie slavných osobností, Státy a jejich prapory, Přehled vlajek USA, K, Seznam přípon a koncovek souborů, Celebrita Ashley Olsen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Další odkazy:

Obrázek Těhulky
Indická Kalkata
Naše tipy na zajímavé stránky
Shiri Appleby celebrity
Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
El Liverpool Football Club
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrita Brittany Murphy
Doporučené odkazy
Katherine Heigl celebrity
Celebrita Pink
Odkazy na užitečné webové stránky
Onlinovky - online hry
Biografie Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.