Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Náš tip, zábava, důležité informace

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Logické, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, kuriozity, Vlajky měst České republiky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, URL, V, pro dospělé, Flags of the world countries, Seznam přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, M, odkaz

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Tapety na PC - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, phablet, displej, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, notebook, monitor, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Slackware, Windows 7, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Linux Mint, Chrome OS, Windows 98, Linux Ubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, Formule 1, fraktály, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, motorky, nature - příroda, free wallpapers, ptáci, Rally, závody aut, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolte si z rozměrů 1440x960, 1280x960, 640x480, 1800x1440, 360x760, 4800x1200, 1280x720, 1024x768, 1152x1920, 768x1024, 360x720, 1080x1800, 800x600, 1024x600, 1600x1200, 1152x864 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filmy, Jmelí, Linux, Husarské knoflíky, Vánoční hvězda, Štědrý den, Řetězy, Pastýř, Cesmína, Květiny, Jesličky, Windows, Koleda, Vosí hnízda, Štěstí, Plocha, Bůh, Brambořík, Historické ozdoby, Nový rok, K Tisku, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Píseň, Vídeň, Skleněné ozdoby, Tablet, Ostrava, Brno, Přání, Vánoční stromeček apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, květiny, dopravní prostředky, symboly, zvířata, nápoje, ptáci, přístroje, halloween, muži, sport, ženy a dívky, láska, mapy, auta, hudba, hmyz, ovoce, rostliny, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent atd.

Keywords:Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, Nejlepší zeměpisné kvízy, Antistresové omalovánky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Prapory regionů a království, zábava, Pink, Hry pro nejmenší děti online zdarma, č, Online adventní magazín

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, vlastnosti, herectví, herci a herečky, školství, záliby, poruchy, podnikání a podnikatelé, umělci, národnost, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, státní správa, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, mytologie, psychologie, historie, lékařství atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, Stručný encyklopedický slovník, cestování, Anastacia, školství, linky, hyperlinky, Thierry Henry, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst České republiky, Nejhranější hry online, Online web Hry zdarma bez registrace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, přístroje, květiny, halloween, věda, ženy a dívky, zvířata, stavby, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, rostliny, auta, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži, ptáci, hudba, náboženství, mapy, dopravní prostředky, zelenina, smajlíci a emotikony atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Omalovánky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Letecké simulátory apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Síť, zábava, důležité informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, příroda, psychologie, materiály, cestování, zkratky, zločin a právo, software, jídlo, latina, nemoce, kultura, různé, nástroje, ekonomie a ekonomika, počítače, technika, lékařství a medicína, filozofie, rostliny, hardware, stavebnictví, věda, nápoje atd.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Connecticut, Utah, Jižní Dakota, Idaho, Ohio, Minnesota, Washington, Oklahoma, Arizona, Mississippi, Missouri, Pensylvánie, Delaware, Aljaška, Illinois, New Jersey, New York, Rhode Island, Nevada, Virginie, Západní Virginie, Alabama, Nebraska, Tennessee, Wyoming atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Moudra, myšlenky, moudrosti, aforismy, výroky, rčení, bonmoty

Citáty slavných, Moudra, myšlenky, moudrosti, aforismy, výroky, rčení, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: pro děti, info, internet, Adult FriendFinder, Kliparty pro Office, výukové pomůcky, zeměpis, Vlajka Chile, doporučujeme, H, Seznam státních vlajek

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, přístroje, květiny, halloween, věda, ženy a dívky, zvířata, stavby, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, rostliny, auta, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži, ptáci, hudba, náboženství, mapy, dopravní prostředky, zelenina, smajlíci a emotikony atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Omalovánky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Letecké simulátory apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Informace, zábava, důležité informace

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Pro dívky, Logické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Karetní a podobně.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Obrázky ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro phablet, monitor, tablet, notebook, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, mobil, počítač, smartphone a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Mac, Slackware, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Java ME, Chrome OS, Linux Fedora, Windows Server 2012. Tapety na plochu počítače z kategorií sportovní wallpapery, fraktály, hmyz a pavouci, květiny, zvířata, Formule 1, fantasy, motorky, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, tenisté a tenistky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, ptáci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta. Stahujte v rozlišení 2160x3840, 2560x2048, 854x480, 640x480, 1280x720, 360x760, 1680x1050, 360x720, 1280x1024, 1280x854, 1366x1024, 800x600, 1536x2048, 1024x600, 320x568, 1920x1440 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkazy, webovky, Hry pro kluky, Hry pro kluky, Chelsea Football Club, Vlajky amerických států USA, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, počítače, Obrázky ke stažení, internetové stránky, webové stránky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Claudia Schiffer
Zajímavé webové stránky
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Emma Watson
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Philippines
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapety na plochu auta
Linky na partnerské weby
Free computer wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.