Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, systémové soubory, video soubory apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, F, Wallpapers na plochu počítače, linky, 3D a digital Wallpapers, počítače, Obrázky, kliparty, info, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, Super free web games zdarma, odkazy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, cestování

Frky, fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! Frky, fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Ohio, Oklahoma, Delaware, Wyoming, Utah, Maryland, Iowa, Florida, Alabama, Severní Karolína, Severní Dakota, Massachusetts, Idaho, Aljaška, Tennessee, Illinois, Louisiana, Vermont, Havaj, Jižní Karolína, New Hampshire, Oregon, Mississippi, Nevada, Washington atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, země EU, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, měny, státy usa apod.

Keywords:zeměpis, URL, zdroje informací, Nejhranější online hry zdarma, Jeu de hasard, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Tapety na plochu PC, F, Shannon Elizabeth fotky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, doporučujeme, hyperlinky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro monitor, displej, phablet, počítač, obrazovka počítače, tablet, smartphone, PC, mobilní telefon, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 98, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Java ME, Windows 7, Mac, FreeBSD, Slackware, macOS. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, květiny, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, free wallpapers, velkoměsta a noční život, zvířata, fantasy, armáda, válka, zbraně, ptáci, Formule 1, fraktály, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupná rozlišení jsou 2560x1600, 1440x900, 1024x600, 3200x1200, 1152x1920, 1600x2560, 1280x960, 1536x2560, 1680x1050, 360x640, 393x786, 4800x1200, 375x812, 1280x800, 1600x1200, 750x1334 atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj apod.

Fórky, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O ženách, O zvířátkách, O Slovácích, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O škole, O Windows, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značení, Full HD pozadí ke stažení, Vtipy, odkaz, humor, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázek Náruživá kuřačka, multimédia, Staré hry online, R, zadarmo

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, historie, profese a zaměstnání, vlastnosti, školství a vzdělávání, přezdívky, fikce a fantasy, osobnosti, státní správa, věda, nadpřirozené osoby, filozofie, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, umělci a umění, národnost, křesťanství, politici, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Tapety na plochu PC - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v počítač, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, notebook, displej, mobil, monitor, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD, Java ME, Windows 10, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 98, Windows Me, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC ke stažení z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, rostliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, auta, budovy a stavby, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, zvířata, příroda, krajina, motorky, motocykly, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 640x480, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1920x1440, 1200x1920, 1536x2560, 1600x1200, 375x667, 2560x1600, 393x786, 1024x768, 1280x800, 1536x2048, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200 atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: H, webové stránky, Onlinovky zdarma, Přesná předpověď počasí na 7 dní, Vlajky jednotlivých států USA, Členské země americké federace, kuriozity, Online hry omalovánky, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky vlajek měst ČR

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Adventury, Barbie hry, online html5 hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Deskovky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, čím zobrazit soubory následujících typů: grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty, komprimace dat, hudební audio soubory, video soubory, šablony dokumentů, internet a web, systémové soubory apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, geocaching, státy usa, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, měny, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: F, pro děti, A, Online testy zdarma bez registrace, Seznam zkratek a akronymů, Co je to GFE?, weby, internet, Vlajky zemí světa, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

Countries and flags
Julia Stiles fotky
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Mila Kunis
Blahopřání k MDŽ a ke Dni matek ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Lionel Messi fotbalista
Naše tipy na užitečné weby
Real Madryt CF
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety na plochu moře
Celebrita Maria Sharapova
Zajímavé webové stránky
Hungary
Hazardná hra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.