Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v displej, notebook, PC, mobil, tablet, smartphone, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, počítač a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, macOS, OSX, Linux Mint, BlackBerry OS, Slackware, Mac, Android, Chrome OS, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, příroda, krajina, zvířata, květiny, kytky, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, dopravní prostředky, budovy a stavby, hudební tapety, auta, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows. Vyberte si rozměr z 768x1024, 320x568, 1680x1050, 1280x854, 1600x2560, 1600x900, 1920x1440, 1280x960, 1366x1024, 1536x864, 1920x1280, 1152x1920, HD 1280x720, 360x760, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, jak otevřít, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, jak vytvořit soubory těchto typů: dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, video soubory, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rock ‚n‘ Roll, Mim, Avangard Omsk, Česká královna, Československo, Francie, Dramatik, Itálie, Češi, Komik, Komunista, Hejtmani, Archivář, Čeští králové, Slováci, Poprava, Vojáci, Diplomat, Slovák, Prezidenti, Životopis, Podnikatelé, Prezidenti ČR, Vražedkyně, Habsburkové, New York Rangers, Florida Panthers, Básník, Rakušan, Politik, Sebevražda, Starověký Egypt, Císař, Skladatel, Kladno, Poslanci apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: zadarmo, Hry pro nejmenší online, pro děti, Hry pro dívky online, Athletic Club, Webové online testy zdarma, F, zábava, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Dopravní značky, počítače, Dopravní značky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Drážďany, Blahopřání, Německy, Papírové ozdoby, Vánoční hvězda, Pastýř, Staroměstské náměstí, Jarmark, Vánoční filmy, Vánoční dekorace, PF, Santa, Vánoční svíčky, Francouzsky, Adventní kalendář, Recepty, Linecká kolečka, Sám doma, SMS, Brno, Jmenovka, Obrazovka, Pozadí, K Tisku, Popelka, LED svíčky, Vánoční punč, Santa Claus, Strom, Lindt, Plocha apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, lékařství, filozofie, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, mytologie, národnost, historie, herectví, herci a herečky, osobnosti, vlastnosti, politici, poruchy, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, státní správa, fikce a fantasy atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, dokumenty, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, systémové soubory apod.

Keywords:Biografie slavných osobností, pro dospělé, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online adventní magazín, Omalovánky pro děti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdroje informací, kuriozity, Filmy, filmová kamera, střih, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník, Super free web games zdarma

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, květiny, náboženství, nápoje, muži, zvířata, auta, zelenina, přístroje, mapy, hmyz, ovoce, ženy a dívky, sport, Vánoce a Advent, halloween, smajlíci a emotikony, hudba, rostliny, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, láska, jídlo a nápoje atd.

Bonmoty, aforismy, výroky, moudrosti, moudra, motta, hlášky

Citáty slavných, Bonmoty, aforismy, výroky, moudrosti, moudra, motta, hlášky, . Naleznete zde citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o víře, citáty o lásce od různých známých osobností.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Informace, cestování, hry a informace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, jídlo a nápoje, stavby, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, symboly, ptáci, rostliny, zelenina, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, ovoce, Vánoce a Advent, nápoje, květiny, láska, dopravní prostředky, sport, auta, věda, přístroje, halloween atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, země EU, obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, státy usa, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Frky, vtipy, vtípky, fórky, ftipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, vtípky, fórky, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: linky, V, Obrázky na PC, Manchester United FC, Online životopisy, biografie, info, Online geografické testy zdarma bez registrace, Tapety, wallpapery na plochu PC, Vlajky amerických států USA, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejhranější online hry zdarma

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Síť, cestování, hry a informace

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Aforismy, úsloví, moudra, výroky, přísloví, rčení, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, úsloví, moudra, výroky, přísloví, rčení, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: B, F, Nejlepší hry pro dívky, FC Bayern Munich, školství, Hry pro kluky, Wallpapery na tablet, Elizabeth Hurley, výukové pomůcky, Obrázky vlajek měst ČR, URL

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Náš tip, cestování, hry a informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, webové stránky, Státní prapory zemí světa, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, Istanbul, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, cestování, hyperlinky, Nejlepší zeměpisné kvízy, weby, tipy, Vánoční obrázky na PC, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Nedostatek obuvi: Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Křesťanské omalovánky k vytištění
Tipy na užitečné weby
Cestovatelské stránky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky na plochu stavby
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky - dinosauři
Odkazy na zajímavé weby
Rie Miyazawa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.