Partnerské weby, informace a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Informace, informace a zábava

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Akční hry, Bojové hry, Logické hry, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Sportovní hry, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . Naleznete zde Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Deskovky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Omalovánky apod.

Frky, černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Frky, černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Frky ze života, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky ke stažení, Dopravní značení, Celebrita Ashley Judd, pro dospělé, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání k jmeninám, Webové online testy zdarma, V, zdroje informací, humor

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

úsloví, myšlenky, rčení, aforismy, výroky, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, myšlenky, rčení, aforismy, výroky, bonmoty, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Keywords:zajímavosti, Ilustrační obrázky, Full HD tapety na PC, webové stránky, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, F, info, č, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Přehled státních vlajek států světa, Online hry zdarma, Webové online hry zdarma

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, měny, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Obrázky ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro displej, mobilní telefon, notebook, počítač, PC, phablet, mobil, obrazovka počítače, smartphone, tablet, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Java ME, macOS, Windows 7, Windows XP, OSX, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 10. Pozadí na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, rostliny, květiny, kytky, motorky, motocykly, zvířata, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, voda a bubliny, letadla, sportovní pozadí, hudební tapety, budovy a stavby, příroda, krajina, auta, adventní a vánoční tapety. Stahujte v rozlišení 1280x800, 1536x864, 768x1024, 375x667, 1152x1920, 375x812, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1680x1050, 800x1280, HD 1280x720, 1600x900, 1800x1440, 1024x768, 320x568, 800x600 atd.

Síť, informace a zábava

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, zeměpis, zábava, Obrázek Těhulky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online životopisy, biografie, volný čas, Omalovánky k tisku, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Oddechové hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Deskovky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, online html5 hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Adventury, Oblíkačky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, náboženství a křesťanství, jídlo, různé, příroda, stavebnictví, matematika, lékařství a medicína, rostliny, psychologie, filozofie, kultura, materiály, technika, cestování, účetnictví, nemoce, nástroje, počítače, věda, internet, bankovnictví, politika, školství atd.

Internet, síť, informace a zábava

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Webové online testy zdarma

Doporučujeme webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: B, Webové online hry zdarma, Členské země americké federace, Sexy Tara Reid, multimédia, odkazy, pro děti, Biografie Lucy Liu, Seznam vlajek amerických států, tipy, Staré hry online

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, ekonomie a ekonomika, fyzika, zkratky, software, příroda, školství, účetnictví, rostliny, lékařství a medicína, kultura, náboženství a křesťanství, literatura, cestování, sport, psychologie, zločin a právo, internet, politika, věda, chemie, nemoce, stavebnictví, technika atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Postřehové hry, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Logické hry, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Bojové hry a tak dále.

Náš tip, informace a zábava

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Online vánoční magazín, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma, Geography and flags, Státní vlaječky, prapory, počítače, weby, webovky, odkaz, Obrázky na PC ke stažení, Arsenal F.C., 5

Několik fórů na závěr. Vtip Otcova rada: Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Další odkazy:

Online hry zdarma
Biografie Angelina Jolie
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Mila Kunis
Luis Suárez
Tipy na zajímavé weby
Gábina Partyšová
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Jennifer Lopez
Linky na partnerské weby
Ashley Judd fotky
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Celebrita Sarah Jessica Parker
Biografie Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.