Partnerské weby, cestování, hry a informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, náboženství, sport, hmyz, mapy, věda, ptáci, ženy a dívky, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, láska, stavby, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, rostliny, zelenina, symboly, přístroje, květiny, muži, halloween, auta atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky měst České republiky, Přehled formátů souborů, Onlinovky zdarma, Gwen Stephanie, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značení, zábava, Madonna, doporučujeme, Vše o Vánocích, Online testy zdarma bez registrace, odkazy

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Náš tip, cestování, hry a informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové a tak podobně.

Keywords:Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, FC Barcelona, Wallpapery do mobilu, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sexy Christina Aguilera, webovky, Staré hry online, internetové stránky

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Informace, cestování, hry a informace

Staré hry online

Běžte na staré hry online . Naleznete zde Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Sportovní hry, Animace, Karetní hry, Pro dívky, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: pro dospělé, počítače, linky, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, Istanbul, Online vánoční magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro děti, zadarmo

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Životopis, Textař, Scénárista, Upálen, Faraon, Starověký Egypt, Voják, Američan, Egypt, Kladno, Poslanci, Avangard Omsk, Čech, Továrník, Čeští králové, Hudba, Československo, HIV pozitivní, Vojáci, Washington Capitals, Prezidenti USA, Pedagog, Prezident, Ministři, Esejista, Český slavík, Francouz, Prezidenti ČR, Textařka, Hokej, Atentát, Dabérka, Ministr zahraničí, Svatý, Komunisté, Poprava apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Umělý vánoční stromek, Linecká kolečka, Osvětlení, Pro děti, Film, Vánoce, Ohňostroj, Patchwork, Štědrý den, Keramika, K Vytisknutí, Recepty, Kameňák, Adventní neděle, Jezulátko, Tapeta, Husarské knoflíky, Vánoční punč, Milka, Vánoční stromeček, Bramborový salát, Sám doma, Osvětlení do oken, Vosí hnízda, Cesmína, Borovice, Adventní svícen, Kuba, Svíčky, Vánoční kaktus, Mrazík apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet soubory těchto typů: koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, systémové soubory, grafiku, konfigurační soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, hyperlinky, Přehled států světa a jejich vlajek, Tipy na výlet, multimédia, Full HD tapety na PC, zeměpis, Flags of the world, F, cestování, weby

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Životopis, Textař, Scénárista, Upálen, Faraon, Starověký Egypt, Voják, Američan, Egypt, Kladno, Poslanci, Avangard Omsk, Čech, Továrník, Čeští králové, Hudba, Československo, HIV pozitivní, Vojáci, Washington Capitals, Prezidenti USA, Pedagog, Prezident, Ministři, Esejista, Český slavík, Francouz, Prezidenti ČR, Textařka, Hokej, Atentát, Dabérka, Ministr zahraničí, Svatý, Komunisté, Poprava apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Síť, cestování, hry a informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, ekonomie a ekonomika, chemie, latina, počítače, školství, technika, rostliny, internet, hardware, věda, zločin a právo, nástroje, sport, zkratky, nápoje, kultura, účetnictví, různé, psychologie, politika, cestování, náboženství a křesťanství, software atd.

Myšlenky, moudra, úsloví, přísloví, hlášky, bonmoty, rčení

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, úsloví, přísloví, hlášky, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: školství, Wallpapers na plochu PC, volný čas, URL, Ilustrační obrázky, Christina Aguilera, Vlajky amerických států USA, Online biografie, životopisy osobností, odkaz, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zdroje informací, Vlajky států světa, Emma Watson, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Olympijská vlajka
Naše tipy na užitečné weby
Alicia Keys
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky a vymalovánky
Odkazy na zajímavé weby
Kam na výlet?
Tipy na Partnerské weby
Sexy Denise Richards
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Sexy žena

Děkujeme vám za vaši návštěvu.