Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: zdarma, Seznam souborových přípon, linky, webové stránky, Sportovní tapety na PC, hyperlinky, Super online flash hry, Přehled zkratek a akronymů, Poker karetní hra, webovky, pro děti, Wallpapery na PC ke stažení, humor

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, okresy České republiky, státy usa, geocaching, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, firmy a společnosti apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, poruchy, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, záliby, filozofie, osobnosti, školství, státní správa, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, umělci, vlastnosti, psychologie, mytologie, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, křesťanství atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Keywords:Dopravní značení, Online vánoční magazín, internetové stránky, Nejlepší hry pro dívky, Jižní Asie, Online vánoční webzine, doporučujeme, výukové pomůcky, Cestování po ČR a Evropě, Seznam vlajek měst České republiky, M, Online testy a kvízy zdarma

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, bankovnictví, fyzika, zkratky, sport, internet, technika, filozofie, software, psychologie, zločin a právo, lékařství a medicína, nástroje, latina, věda, český jazyk, počítače, literatura, kultura, politika, účetnictví, různé, cestování, školství atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, tablet, ultrabook, počítač, smartphone, PC, monitor, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, OSX, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Java ME, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Mac, macOS. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, rostliny, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, sportovní pozadí, dopravní prostředky, wallpapery, letadla, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, noční města, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1280x1024, 750x1334, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1920x1440, 1200x1920, 2560x2048, 800x600, 800x1280, 640x480, 2160x3840, 768x1024, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, odkazy, PC tapety pro Windows, Flags of the world countries, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, internet, Online hry zadarmo, F, weby, Onlinovky zdarma, zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, online html5 hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Oddechové hry, Logické hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Strategie, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro děti, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Akční hry, Bojové hry, Animace, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: F, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Tapety do mobilu, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, cestování, Online hry pro děti zdarma, Pozadí na PC ke stažení

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fórky, ftipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fórky, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Windows, O manželství, O ekonomech, O důchodcích, Frky o tchýních, O škole, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Deskovky, Oddechové hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Barbie hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Webové html5 hry zdarma, Životopisy osobností, tipy, Cristiano Ronaldo, Prapory českých měst, č, R, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Army wallpapers, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Anastacia
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k svátku
Odkazy na užitečné webové stránky
Bacará
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Elisha Cuthbert
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Linky na partnerské weby
Geography and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.