Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Fóry, vtipy, frky, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, frky, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, Online vánoční magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Blahopřání, gratulace, zdroje informací, Online životopisy, biografie, Online testy zdarma, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, B, odkaz, Online adventní magazín, Prapory českých měst

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Adventury, Karetní hry, Postřehové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Akční hry, Hry pro děti, Závody aut, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Střílečky a tak dále.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Wallpapers na PC - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. vhodné pro phablet, mobil, smartphone, PC, displej, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows 10, Red Hat Linux, macOS, Microsoft Windows 8, Mac, Linux Mint, Windows 95, Lubuntu, Java ME, OSX, Linux Fedora. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: zvířata, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, motorky, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, fantasy, ptáci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1. Dostupná rozlišení jsou 1200x1920, 3200x1800, 1280x800, 1440x900, 4800x1200, 1800x1440, 1280x720, HD 1280x720, 1152x768, 3200x1200, 1536x2560, 320x568, 2560x1440, 1152x1920, 1024x600, 1366x1024 atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Hry na vaření a smažení, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Závodní, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Keywords:Dopravní značení, školství, volný čas, Seznam vlajek měst České republiky, Iraq, Super online kvízy, Free game online hry, Webové online testy zdarma, Obrázek Domina, zeměpis, webovky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, počítač, phablet, monitor, displej, PC, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Windows 95, Windows Me, Android, OSX, Linux Fedora, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows NT, BlackBerry OS. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, zvířata, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, noční města, příroda, krajina, auta, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, rostliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, jídlo a nápoje. Zvolte si z rozměrů 375x812, 768x1024, 1440x960, 360x720, 1280x854, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1536x2560, 412x846, 2048x1080, 1600x2560, hi res 2560x1920, 1280x960, 1024x600, 2560x1440 atd.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Auta a závodní, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Omalovánky, Farmářské hry, Akční gamesky, Deskovky, Logické hry apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Logické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Strategie, Závodní, Klasické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, nápoje, věda, rostliny, hardware, účetnictví, zkratky, sport, technika, chemie, lékařství a medicína, školství, český jazyk, literatura, fyzika, různé, stavebnictví, materiály, příroda, nástroje, kultura, jídlo, latina, internet atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, počítače, hyperlinky, Kam na výlet?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry zadarmo, Pozadí na PC ke stažení, Online hry pro děti zdarma, V, Wallpapers na PC

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kancléř, Fotograf, Imitátor, Olympijský vítěz, Textař, Vládce, Gymnasté, Vůdce, Trest smrti, Olympiáda, Prezident, Novinář, Hokej, Itálie, Komunisté, Překladatel, Sochař, Renesance, Hudebnice, Pop, Císař, Kladno, KSČ, Malíř, Vojáci, Starověký Egypt, Skladatel, Slováci, AIDS, Čeští králové, Český slavík, Atentát, Historik, Ministři, Egypt, Prezidenti USA apod.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Washington Capitals, Manýrismus, Američané, Trest smrti, Sochař, Zlatý slavík, Habsburkové, Poprava, KSČ, Diplomat, Státník, Scénárista, Herečka, Zavražděn, New Jersey Devils, Rétorika, Ital, Svatý, Kněz, Orlík, Spisovatel, Rakušan, Kancléř, Stoletá válka, Prezidenti USA, Královna, Žhavé výstřely, Vražedkyně, Hokejisté, Esejista, Komunisté, Čech, Ministr zahraničí, Skladatel, Pittsburgh Penguins, Dabérka apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Vtipy, anekdoty, černý humor, fórky, ftipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, černý humor, fórky, ftipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Washington, Severní Karolína, Kalifornie, Arkansas, Severní Dakota, Havaj, Massachusetts, New Hampshire, Nové Mexiko, Wyoming, New York, Utah, Texas, Nevada, Missouri, Tennessee, Florida, Západní Virginie, Arizona, Maryland, Mississippi, Idaho, Pensylvánie, Kansas, Georgie atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, internet, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Gwen Stefani celebrity, doporučujeme, Dopravní značky, V, Romulus Remus, Slovník pojmů Co je to?, ú, Kliparty pro Office

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Plocha, Vánoční svícen, Mrazík, Anděl, Vídeň, Ježíš Kristus, Adventní neděle, Blahopřání, Vánoční pozadí, Vánoce, Wallpaper, Omalovánky, Řetězy, Sněhulák, Ostrava, Neviňátko, Pozadí, Zima, Vánoční hvězda, Samolepky, Přání, Smrk, Pastýř, Brno, Tichá noc, Film, Keramika, Pro děti, Dárky, Vánoční tapety, Vánoční stromek apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat následující typy souborů: šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, dokumenty, konfigurační soubory, obrazy disků, písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, internet a web apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: zajímavosti, weby, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník, internetové stránky, Texas hold’em poker En ligne, regles, paris, jouer, URL, zadarmo, Vlajky států USA, Online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, info, Elisha Cuthbert, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

A teď mě vyfoť na té skále.

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Další odkazy:

Obrázek Těhotenství
Vlajky států střední Asie
Linky na partnerské weby
Pozadí na plochu voda ke stažení
Celebrity Catherine Bell
Tipy na užitečné weby
Obrázek Make up
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka zdarma
Odkazy na zajímavé weby
Celebrity Halle Berry
Obrázek Učitelky
Odkazy na partnerské weby
Gratulace a přání
Internet prostitution

Děkujeme vám za vaši návštěvu.