Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, nápoje, cestování, různé, chemie, matematika, politika, filozofie, zločin a právo, hardware, zkratky, materiály, bankovnictví, náboženství a křesťanství, školství, kultura, ekonomie a ekonomika, technika, příroda, literatura, nemoce, sport, rostliny, český jazyk atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Náš tip, technika, kultura, informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, č, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, A.C. Miláno, V, Ilustrace, obrázky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Omalovánky k vytištění pro děti, A, internet, zajímavosti, info

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, stavby, ptáci, nápoje, přístroje, mapy, ženy a dívky, dopravní prostředky, auta, muži, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, hmyz, láska, sport, ovoce, květiny, smajlíci a emotikony, symboly, jídlo a nápoje, zelenina, zvířata, náboženství atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, Pozadí na PC, pro dospělé, Togo, Online hry zdarma, Vánoční magazín, zeměpis, Spain, počítače, humor, Dopravní značky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, politika, poruchy, profese a zaměstnání, politici, sport, herectví, herci a herečky, školství, záliby, umělci, vlastnosti, filozofie, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, křesťanství, státní správa, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Síť, technika, kultura, informace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Frky, fóry, černý humor, ftipy, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, černý humor, ftipy, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, Obrázky krásných sexy žen., hyperlinky, Státy a jejich prapory, zdarma, Alyssa Milano, webové stránky, výukové pomůcky, Onlinovky zdarma, weby

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, smartphone, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, mobilní telefon, notebook, PC, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Windows 95, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), OSX, Red Hat Linux, SUSE Linux. Full HD tapety na PC z kategorií budovy a stavby, letadla, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, auta, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, zvířata, rostliny, noční města, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hudební tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 1280x960, 2160x3840, 1200x1920, 360x720, 2048x1080, 800x600, 768x1024, 1440x2560, hi res 2560x1920, 2560x2048, 1600x900, 360x640, 2560x1600, 320x568, 1536x864, 1536x2560 atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: internet a web, grafiku, dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory, video soubory, písma, fonty apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, chemie, politika, cestování, různé, latina, český jazyk, fyzika, filozofie, bankovnictví, účetnictví, příroda, nástroje, ekonomie a ekonomika, sport, jídlo, počítače, zkratky, technika, materiály, nápoje, rostliny, literatura, nemoce atd.

Klíčová slova: volný čas, Přehled souborových přípon, Databáze osobností Kdo je to?, Athletic Bilbao, Webové online testy zdarma, Full HD wallpapers na PC, Free game online hry, Hanoj city, odkazy, cestování, pro děti

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, smartphone, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, mobilní telefon, notebook, PC, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Windows 95, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), OSX, Red Hat Linux, SUSE Linux. Full HD tapety na PC z kategorií budovy a stavby, letadla, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, auta, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, zvířata, rostliny, noční města, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hudební tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 1280x960, 2160x3840, 1200x1920, 360x720, 2048x1080, 800x600, 768x1024, 1440x2560, hi res 2560x1920, 2560x2048, 1600x900, 360x640, 2560x1600, 320x568, 1536x864, 1536x2560 atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace, technika, kultura, informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, náboženství, ovoce, dopravní prostředky, hmyz, stavby, smajlíci a emotikony, mapy, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, přístroje, nápoje, auta, zelenina, sport, Vánoce a Advent, věda, jídlo a nápoje, muži, láska, hudba, nástroje a přístroje atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, měny, fyzikální jednotky, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Online vánoční magazín, Pozadí na plochu počítače, Vlajky států USA, Životopisy slavných osobností, Mezinárodní den žen, Hry pro dívky online, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, zábava, Webové online testy zdarma, Sexy Gwen Stephanie, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kubánská specialita: "Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Omalovánky pro malé děti
Tipy na zajímavé weby
Anna Kurnikovová
Odkazy na partnerské weby
Emma Watson
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Pozadí na plochu květiny
Naše tipy na užitečné weby
Omaha hold em poker
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.