Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: humor, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, Blahopřání, gratulace, Seznam státních vlajek, V, zábava, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., zdroje informací, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy zdarma, Full HD wallpapers na PC

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, týmy NHL, úřady a ministerstva, geocaching, okresy České republiky, země EU, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, firmy a společnosti apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, český jazyk, literatura, chemie, politika, nástroje, školství, různé, internet, jídlo, hardware, rostliny, psychologie, matematika, bankovnictví, kultura, náboženství a křesťanství, fyzika, stavebnictví, příroda, lékařství a medicína, zločin a právo, latina, počítače atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Životopisy osobností, Vánoční web, volný čas, panovník Herodes Veliký, Hry pro kluky, URL, kuriozity, Vánoční Santa, Státní prapory zemí světa, Dopravní značení, zeměpis

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, žurnalisté a novináři, vlastnosti, poruchy, psychologie, křesťanství, sportovci a sportovkyně, politika, zločin a právo, záliby a hobby, státní správa, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, nadpřirozené osoby, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, podnikání a podnikatelé atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci a umění, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, historie, státní správa, školství a vzdělávání, křesťanství, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, poruchy, mytologie, vlastnosti, nadpřirozené osoby, psychologie, lékařství, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, politika, věda, národnost, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Sportovní a podobně.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, info, Online geografické testy zdarma bez registrace, Svícen, Nej hry online, Biografie slavných osobností, Vlajky jednotlivých států USA, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, tipy, linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. KSČ, Avangard Omsk, Komunisté, Vládce, Poslanec, Fotograf, Olympijští vítězové, Atentát, Scénárista, Spisovatel, Rakušan, Prezident USA, New York Rangers, Závodník, Brno, Esejista, Mluvčí, Pop, Olympiáda, Křesťanství, Náboženství, Pittsburgh Penguins, Čech, Skladatel, Američan, Olympijský vítěz, Architekt, Dabérka, Prezident, Florida Panthers, Prezidenti, Textařka, Voják, Komunista, Mim, Ministr zahraničí apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Informace, zábava, důležité informace

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Karetní hry, Závody aut, Animace, Střílečky, Adventury, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Pro dívky a tak dále.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: zajímavosti, výukové pomůcky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Jak má vypadat novoročenka?, Tapety na PC, Obrázky zdarma, pro děti, Betlém, hyperlinky, odkaz, cestování

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. KSČ, Avangard Omsk, Komunisté, Vládce, Poslanec, Fotograf, Olympijští vítězové, Atentát, Scénárista, Spisovatel, Rakušan, Prezident USA, New York Rangers, Závodník, Brno, Esejista, Mluvčí, Pop, Olympiáda, Křesťanství, Náboženství, Pittsburgh Penguins, Čech, Skladatel, Američan, Olympijský vítěz, Architekt, Dabérka, Prezident, Florida Panthers, Prezidenti, Textařka, Voják, Komunista, Mim, Ministr zahraničí apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, zábava, důležité informace

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Karetní, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, geocaching, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vojenské hodnosti apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Illinois, Severní Dakota, Delaware, Maryland, Kalifornie, Colorado, Alabama, Jižní Dakota, Mississippi, Massachusetts, Havaj, Severní Karolína, Wyoming, Washington, Aljaška, Utah, Kentucky, Rhode Island, Connecticut, Arkansas, Nové Mexiko, Maine, Tennessee, Florida, Nebraska, Missouri atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, Dopravní značení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, doporučujeme, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, M, F, Kliparty pro dokumenty, F, Full HD tapety na PC zdarma, zadarmo, Recepty na vánoční cukroví, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Mamiko Tayama sexy fotky
Partnerské internetové stránky
Železnice a vlaky
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny
Doporučené odkazy
Tapety na plochu zdarma
Doporučené internetové odkazy
Barbados
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Free computer wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.