Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ženy a dívky, stavby, hmyz, Vánoce a Advent, halloween, osobnosti a lidé, láska, jídlo a nápoje, ptáci, nápoje, hudba, muži, náboženství, symboly, mapy, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, přístroje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, věda atd.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Síť, cestování, počítače a internet

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: tipy, Dopravní značení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internet, Texaský hold’em poker, A, Online biografie, životopisy osobností, multimédia, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Dopravní značky, linky, zdarma, humor

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Anekdoty, černý humor, frky, ftipy, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, černý humor, frky, ftipy, fórky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty, murphyho zákony apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Akční gamesky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Logické hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky apod.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, New Hampshire, Nevada, Kansas, Havaj, Colorado, Florida, Washington, Mississippi, Ohio, Nebraska, Minnesota, Rhode Island, Severní Karolína, Texas, Arizona, Connecticut, Jižní Dakota, Maine, Wisconsin, Utah, Nové Mexiko, Severní Dakota, Kalifornie, Alabama, Oregon atd.

Keywords:Státní prapory, počítače, zábava, Obrázky vlajek měst ČR, Guatemala, Stručný slovník pojmů a termínů, V, internetové stránky, Recept na vánoční punč, cestování, zdroje informací, Online geografické testy zdarma bez registrace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Závody aut, Sportovní hry, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Brutální krvavé hry a tak dále.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Iowa, Tennessee, Severní Karolína, Illinois, Colorado, Kentucky, Mississippi, Pensylvánie, Jižní Karolína, Virginie, New Jersey, Nebraska, Missouri, Michigan, Ohio, Arizona, Louisiana, Havaj, Alabama, Georgie, Washington, Utah, Delaware, Aljaška, Connecticut atd.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v ultrabook, displej, mobilní telefon, notebook, monitor, PC, počítač, mobil, phablet, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows 7, Windows 10, BlackBerry OS, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Mac, SUSE Linux. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, sportovní a závodní auta, motorky, nature - příroda, Rally, závody aut, ptáci, květiny, fantasy, hmyz a pavouci, free wallpapers, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, zvířata, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 1920x1080, 854x480, 2560x1920, 1536x2048, 800x1280, 1024x600, 768x1024, 640x480, 1440x2560, 1680x1050, 1280x768, 1152x768, 1152x864, 375x812, HD 1280x720, 1280x960 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: odkazy, Kliparty pro Office, pro děti, Lionel Messi, jogador de futebol argentino, URL, doporučujeme, Super online flash hry, Pozadí na plochu voda, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční magazín, kuriozity

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Obrázky na PC - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. vhodné pro ultrabook, tablet, smartphone, PC, phablet, displej, monitor, notebook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, Windows XP, Windows 98, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Linux Fedora, Red Hat Linux, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 10. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, auta, budovy a stavby, noční města, voda a bubliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka. Vyberte si rozměr z 1280x800, 320x568, 1800x1440, 1920x1280, 1536x864, 375x812, HD 1280x720, 1600x900, 640x480, 360x760, 750x1334, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1440x2560, 1366x1024 atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Nejhranější hry online, č, Tipy na vánoční dárky pro ženy, dívky, kamarádky, partnerky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, hyperlinky, Seznam vlajek amerických států, Vánoční přáníčko kouzelné Vánoce, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přehled souborových přípon, Seznam souborových přípon

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Obrázky na PC - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. vhodné pro ultrabook, tablet, smartphone, PC, phablet, displej, monitor, notebook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, Windows XP, Windows 98, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Linux Fedora, Red Hat Linux, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 10. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, auta, budovy a stavby, noční města, voda a bubliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka. Vyberte si rozměr z 1280x800, 320x568, 1800x1440, 1920x1280, 1536x864, 375x812, HD 1280x720, 1600x900, 640x480, 360x760, 750x1334, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1440x2560, 1366x1024 atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Motta, bonmoty, úsloví, hlášky, rčení, výroky, moudrosti

Slavné citáty, Motta, bonmoty, úsloví, hlášky, rčení, výroky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o nenávisti, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Oddechové, Logické, Klasické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Super online flash hry, zajímavosti, volný čas, Vánoční vaječňák, M, A, zadarmo, zeměpis, Full HD pozadí na PC, Obrázky na PC, Flags of the world countries, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Další odkazy:

Maria Sharapova
Naše tipy na zajímavé stránky
Plzeň - památky, atrakce, plzeňské pivo
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tipy na romantické vánoční filmy
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Flags of the world countries
Linky na partnerské weby
Lionel Messi, footballeur argentin
Tipy na užitečné weby
Roulette Spielsysteme

Děkujeme vám za vaši návštěvu.