Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Illinois, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Massachusetts, Delaware, Iowa, Arkansas, Oklahoma, Texas, Kalifornie, Minnesota, Severní Karolína, Washington, Idaho, Oregon, Indiana, Ohio, Mississippi, Georgie, Louisiana, Tennessee, Pensylvánie, Maryland, Arizona, Colorado atd.

Ftipy, vtipy, anekdoty, fóry, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, anekdoty, fóry, vtípky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O důchodcích, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O ženách, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: V, zábava, Přehled formátů souborů, tipy, Klipaty a obázky, weby, Hry pro nejmenší online, školství, Biografie Ashanti, Adventní magazín, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, hardware, kultura, nemoce, fyzika, lékařství a medicína, nástroje, účetnictví, latina, různé, školství, materiály, příroda, literatura, sport, internet, zkratky, jídlo, psychologie, filozofie, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, matematika, český jazyk atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Přehled vlajek USA, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, zajímavosti, Obrázky zdarma, Tapety na plochu PC, PF 2024, Prapory regionů a království, Státní vlajky zemí, Super online flash hry

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu apod.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Strategie, Vánoční online hry, Logické, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Závodní a podobně.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v ultrabook, phablet, mobil, tablet, smartphone, monitor, PC, obrazovka počítače, počítač, displej, notebook a pro operační systémy Mac, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Chrome OS, OSX, Windows NT, Windows XP, Windows Me, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows 98. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, motorky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, ptáci, fraktály, zvířata, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, Formule 1, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, nature - příroda, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 2560x1600, 1600x1200, 640x480, 1920x1200, 1024x768, 1600x900, 1366x768, 1152x768, 1800x1440, 1920x1440, 1200x1920, 1920x1080, 3200x1200, 2560x1920, 1280x960, 1440x960 atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Online geografické testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Celebrita Mila Kunis, Online životopisy, biografie, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma, Štědrej večer nastal, internetové stránky, Nej hry online, Dopravní značení, Biografie slavných osobností

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: odkazy, Dopravní značky, R, La roulette Tipi di roulette, Slovník pojmů Co je to?, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázek sněhuláka, pro děti, Online vánoční magazín, cestování

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Vtipné texty, fórky, ftipy, kameňáky, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, ftipy, kameňáky, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Slovácích, O Somálcích, O Němcích, O zvířátkách, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipné hádanky, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Florida, Colorado, Havaj, Kalifornie, Iowa, Connecticut, Nebraska, Georgie, Vermont, Aljaška, Oregon, Delaware, Louisiana, Wyoming, Montana, Nové Mexiko, Idaho, Minnesota, Wisconsin, Alabama, Rhode Island, Indiana, Severní Karolína, Oklahoma, Utah, Kansas atd.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Ilustrační obrázky, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, Jmenovky na dárky ke stažení, pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, zeměpis, H, Online hry zdarma, vánoční větvička, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Artritida: Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Omaha Hold’em poker
Naše tipy na užitečné weby
Topmodelky a celebrity
Zajímavé internetové odkazy
Arsenal FC
Tipy na užitečné weby
Nádherná Avril Lavigne
Doporučené odkazy
Recept na dobrou vánočku
Naše tipy na zajímavé stránky
Sněhová koule v počítači

Děkujeme vám za vaši návštěvu.