Naše tipy, cestování, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poprava, Avangard Omsk, Olympijští vítězové, Producent, Upálen, New Jersey Devils, Faraon, Teolog, Spisovatel, Náboženství, Prezident USA, Nežijící, Vládce, Florida Panthers, Československo, Mluvčí, Pittsburgh Penguins, Česká královna, Philadelphia Flyers, Státník, Husité, Antropolog, Druhá světová válka, Exilový prezident, Imitátor, Američan, Básník, Obchodník, Protektorát, ČSSD, Francouz, Prezident, Ekonom, Mim, Dramatik, Pop apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, Vánoce a Advent, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, dopravní prostředky, auta, hudba, symboly, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, láska, přístroje, rostliny, mapy, ženy a dívky, stavby, ptáci, smajlíci a emotikony, zelenina, sport, náboženství, věda atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Brutální krvavé hry, Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Logické hry, Adventury, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Střílečky, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Závodní, Strategie, Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Flags of the world countries, humor, Dopravní značky, Online adventní magazín, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, internet, Vše o Vánocích, F, multimédia

Frky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, fórky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, fórky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O mužích, O důchodcích, O ženách, O manželství, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Síť, cestování, počítače a internet

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Keywords:Přehled vlajek USA, M, odkaz, URL, Emma Watson celebrity, F, Nej hry online, pro dospělé, panovník Herodes Veliký, Obrázky vlajek měst ČR, weby, Nejhranější online hry zdarma

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, náboženství, láska, muži, přístroje, stavby, věda, hmyz, symboly, květiny, mapy, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, ptáci, jídlo a nápoje, halloween, zelenina, Vánoce a Advent, zvířata, dopravní prostředky atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Umělý vánoční stromek, Vánoce, Linecká kolečka, Patchwork, Adventní trhy, Cesmína, Wallpaper, Santa Claus, Vídeňský punč, Striezelmarkt, Plzeň, Lindt, Stromeček, Vykrajovátka, Papírový vánoční stromek, Píseň, Jingle Bells, Pro děti, Vosí hnízda, Vánoční koledy, K Vytisknutí, Vinná klobása, Korálky, Kapr, Pozadí, PF, Štóla, Vánoční filmy, Šišky, Štěstí, Perníčky apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Informace, cestování, počítače a internet

Myšlenky, moudrosti, rčení, bonmoty, výroky, aforismy, motta

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, rčení, bonmoty, výroky, aforismy, motta, z kategorií citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o kráse od různých známých osobností.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: Státní prapory, info, hyperlinky, Vánoční pozadí, zábava, internetové stránky, odkazy, Recept na vánoční cukroví vosí hnízda, kuriozity, V, webové stránky, tipy

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, náboženství a křesťanství, nástroje, zkratky, lékařství a medicína, software, fyzika, účetnictví, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, stavebnictví, sport, nápoje, věda, kultura, politika, literatura, filozofie, latina, cestování, chemie, psychologie, nemoce, hardware atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti, Webové online hry zdarma, Veselé Vánoce všem, M, linky, volný čas, Roulette casino game online how to play, Vlajky států a zemí světa, školství, Životopisy osobností

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, náboženství a křesťanství, nástroje, zkratky, lékařství a medicína, software, fyzika, účetnictví, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, stavebnictví, sport, nápoje, věda, kultura, politika, literatura, filozofie, latina, cestování, chemie, psychologie, nemoce, hardware atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Ftipy, vtipné texty, kameňáky, frky, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, kameňáky, frky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné hádanky apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: zdroje informací, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, doporučujeme, Osvětlení vánoční stromku, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry zdarma, Federace USA, Slovník pojmů Co je to?, Pozadí na PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Obrázky sněhuláků, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Červená mašle na dárky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Svíčka
Tipy na užitečné weby
Cristiano Ronaldo football
Partnerské internetové stránky
Svatební blahopřání a texty
Tipy na Partnerské weby
Vánoční stromky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Anna Kurnikovová

Děkujeme vám za vaši návštěvu.