Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Pensylvánie, Georgie, Nové Mexiko, Wyoming, Kalifornie, Nebraska, Maryland, Arizona, Florida, New York, Severní Karolína, Rhode Island, Indiana, Jižní Karolína, Montana, Havaj, Aljaška, Oregon, Texas, Utah, Alabama, Minnesota, Idaho, Kansas, Missouri atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, ovoce, nástroje a přístroje, halloween, jídlo a nápoje, květiny, láska, ženy a dívky, hudba, mapy, muži, stavby, náboženství, zvířata, Vánoce a Advent, nápoje, symboly, osobnosti a lidé, věda, auta, dopravní prostředky, ptáci atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, státní správa, křesťanství, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, záliby, žurnalisté a novináři, věda, poruchy, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, historie, fikce a fantasy, psychologie, osobnosti, filozofie atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, F, zajímavosti, Státní vlajky států světa, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Tapety na plochu PC, webové stránky, zadarmo, Gratulace a přání, F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Státní prapory států světa, zdarma

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Strategie, Bojové hry, Závody aut, Hry pro děti, Karetní hry, Logické hry, Adventury, Sportovní hry, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Keywords:cestování, Super online flash hry, Online web Hry zdarma bez registrace, info, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Kliparty zdarma, linky, odkazy, Grenada, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Skvělé hry online zdarma, F

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, historie, politika, státní správa, poruchy, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, národnost, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, vlastnosti, křesťanství, politici, filozofie, sport, herectví, herci a herečky, psychologie, školství, zločin a právo, profese a zaměstnání, umělci atd.

Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fóry, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, věda, software, stavebnictví, český jazyk, bankovnictví, zločin a právo, cestování, filozofie, školství, psychologie, zkratky, literatura, účetnictví, jídlo, různé, matematika, chemie, latina, fyzika, materiály, sport, nemoce, příroda atd.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, displej, mobil, ultrabook, tablet, monitor, PC, phablet, smartphone, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, Windows 2000, Chrome OS, Windows 7, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 95, FreeBSD, Mac. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, velkoměsta a noční život, fantasy, fraktály, tenisté a tenistky, zvířata, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, sportovní wallpapery, Formule 1, free wallpapers, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 412x846, 1080x1920, 1800x1440, 1280x768, 1920x1200, 3200x1800, 1600x900, 2160x3840, 1152x864, 750x1334, 360x720, 1024x768, 1280x854, 1080x1800, 640x480 atd.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, pro dospělé, Zlatan Ibrahimović, výukové pomůcky, Vánoční web, weby, Bacará, multimédia, počítače, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na PC

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Nebraska, Arizona, Oregon, Virginie, Havaj, Ohio, Mississippi, Delaware, Alabama, Idaho, Kansas, Oklahoma, Connecticut, Florida, Washington, Severní Karolína, Nové Mexiko, Rhode Island, Severní Dakota, Kalifornie, Texas, New Jersey, Minnesota, Vermont, Jižní Dakota atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . Naleznete zde Pro dívky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Oddechové, Bojové online gamesy, Závodní, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: B, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Americké federální vlajky, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Online životopisy, biografie slavných osobností, Hry pro dívky online, Webové html5 hry zdarma, Omalovánky k tisku, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Nebraska, Arizona, Oregon, Virginie, Havaj, Ohio, Mississippi, Delaware, Alabama, Idaho, Kansas, Oklahoma, Connecticut, Florida, Washington, Severní Karolína, Nové Mexiko, Rhode Island, Severní Dakota, Kalifornie, Texas, New Jersey, Minnesota, Vermont, Jižní Dakota atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Karetní, Střílečky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry a podobně.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Frky, vtípky, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Slovácích, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Němcích, O ekonomech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O gayích a homosexuálech, O mužích apod.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internet, M, webovky, Tapety na plochu Dopravní prostředky, zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro dívky online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, Gratulace a přání,

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Miláčku, nechceš řídit?

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Canada Flag
Tipy na zajímavé weby
Film Avatar 1,2
Doporučené odkazy
Texty přání k svátku podle jmen
Partnerské weby
Vymalovánky k tisku
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.