Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nej hry online

Běžte na nej hry online . Naleznete zde Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Animace, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie, Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, ú, info, Nejlepší zeměpisné kvízy, Digitální počítačové hry, herní konzole, tipy, Online životopisy, biografie slavných osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, Historie a použití omalovánek v USA, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Obrázky na plochu PC, Obrázky zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, vojenské hodnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, měny apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení apod.

Keywords:zadarmo, F, odkazy, internetové stránky, Velikonoční textová blahopřání, zajímavosti, Vlajky měst České republiky, pro dospělé, Vtipy, volný čas, Hry pro kluky, zeměpis

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, věda, květiny, halloween, zvířata, láska, muži, ženy a dívky, nápoje, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, symboly, ptáci, smajlíci a emotikony, hudba, stavby, jídlo a nápoje, hmyz, mapy, ovoce atd.

Klíčová slova: webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Vánoční web, Přání a blahopřání, počítače, R, weby, Obrázek Japonka, V, Nejlepší online hry zdarma, URL, Státní prapory všech států

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, cestování, zábava i hry

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Rčení, přísloví, bonmoty, motta, hlášky, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Rčení, přísloví, bonmoty, motta, hlášky, moudra, myšlenky, . Naleznete zde citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Ftipy, fórky, fóry, černý humor, vtipné texty, frky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, fórky, fóry, černý humor, vtipné texty, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, Vtipy o doktorech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O zvířátkách, O škole, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zadarmo, hyperlinky, cestování, zdarma, Kasina, linky, webovky, Vlajky jednotlivých států USA

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro obrazovka počítače, smartphone, mobil, mobilní telefon, phablet, ultrabook, tablet, notebook, monitor, počítač, displej a pro operační systémy Windows 7, Java ME, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows NT, Windows 95, macOS, Android, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Chrome OS. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, hmyz a pavouci, Formule 1, free wallpapers, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, zvířata, fraktály. Vyberte si rozměr z 768x1024, 2048x1080, 2560x1920, 3200x1200, 360x640, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1600x2560, 2560x1600, 854x480, 800x1280, 640x480, 2160x3840, 1366x1024, 1080x1800 atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, politici, profese a zaměstnání, státní správa, podnikání a podnikatelé, filozofie, záliby, fikce a fantasy, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, křesťanství, sport, přezdívky, vlastnosti, žurnalisté a novináři, věda, historie, školství atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zábava, Nej hry online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapers na plochu počítače, Kam na výlet?, Online hry pro děti zdarma, Státní vlajky zemí, Kliparty zdarma ke stažení, Online testy zdarma, zdroje informací, Webové online testy zdarma, Pozadí na plochu zbraně,

Několik fórů na závěr. Vtip Ryby koušou?: Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Chelsea Football Club England
Doporučené odkazy
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Partnerské weby
Flag of Australia
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.