Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Adventury, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: webové stránky, internet, URL, zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, internetové stránky, Kliparty pro Office, Webové html5 hry zdarma, Geography and flags, Hry pro dívky online, Vlajky států USA, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky měst České republiky

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, státy usa, hudební zkratky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jedle, Vánoční dekorace, Plocha, Historické ozdoby, Nový rok, Papírové ozdoby, Milka, Vánoční pozadí, Křesťanství, Vánoce, Vánoční kaktus, Sněhová vločka, Santa Claus, Vánoční ubrusy, Popelka, Přání, Cesmína, Štědrý den, Desktop, Vykrajovátka, Advent, Vánoční stromek, Zima, Štóla, Adventní trhy, Keramika, Atmosféra, Linecká kolečka, Patchwork, Ježíšek, SMS apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Keywords:V, počítače, V, pro děti, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Seznam zkratek a akronymů, humor, výukové pomůcky, Inzeruj, inzerce zdarma, webovky, Nej hry online, hyperlinky

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Tapety na PC - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, mobil, tablet, PC, mobilní telefon, smartphone, phablet, displej, notebook, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, Android, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 2000, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 7, Linux Mint, Windows 10. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, auta, hry a herní wallpapery, letadla, budovy a stavby, wallpapery, rostliny, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, noční města, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 2048x1536, 2560x2048, 768x1024, 640x480, 1280x1024, 2048x1080, 1600x2560, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1280x960, 1920x1280, 750x1334, 1152x1920, 2560x1440, 2160x3840 atd.

Frky, ftipy, fórky, černý humor, kameňáky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Frky, ftipy, fórky, černý humor, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, O ženách, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, O Němcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Windows, O Slovácích apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, firmy a společnosti, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, školství, nemoce, chemie, náboženství a křesťanství, materiály, jídlo, český jazyk, software, fyzika, rostliny, internet, hardware, lékařství a medicína, příroda, politika, kultura, nápoje, zkratky, cestování, zločin a právo, účetnictví, počítače, matematika atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Přehled států světa a jejich vlajek, Staré hry online, Přáníčka k svátku a jmeninám, Full HD tapety na PC, info, M, Kristin Kreuk, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online životopisy, biografie slavných osobností, Dopravní značky, doporučujeme

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromeček, Betlém, Hostina, Zdraví, Kameňák, Dia, Adventní trhy, Osvětlení, Vánoční svíčky, Sněhová vločka, Historické ozdoby, Vánoční ubrusy, Štěstí, Papírový vánoční stromek, Šišky, Vánoční pozadí, Vánoční světýlka, Tablet, Vánoce, Lindt, Brno, Omalovánky, Kapr, Adventní kalendář, Rumové řezy, Jmelí, K Vytisknutí, Recepty, Štóla, Ohňostroj, SMS apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Full HD tapety na PC - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro mobil, PC, mobilní telefon, tablet, notebook, ultrabook, phablet, počítač, monitor, displej, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Mint, Windows Server 2012, Slackware, Windows 10, Linux Xubuntu, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, fantasy, sportovní a závodní auta, motorky, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, fraktály, nature - příroda, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, Formule 1, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 360x640, 750x1334, 1152x864, 2048x1080, 2560x1920, 2560x2048, 1440x960, 1080x1920, 1920x1200, 2560x1440, HD 1280x720, 1200x1920, 375x812, 800x1280, 320x568, 854x480 atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Utah, Illinois, Missouri, Jižní Dakota, Maryland, Oregon, Virginie, Idaho, Severní Karolína, Arizona, Maine, Florida, Mississippi, Indiana, New Jersey, Západní Virginie, New York, Delaware, Alabama, Nové Mexiko, Montana, Vermont, Wisconsin, Michigan, Jižní Karolína atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Myšlenky, hlášky, motta, aforismy, výroky, moudrosti, přísloví

Citáty slavných, Myšlenky, hlášky, motta, aforismy, výroky, moudrosti, přísloví, z kategorií citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, ptáci, dopravní prostředky, zvířata, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, ženy a dívky, mapy, jídlo a nápoje, věda, náboženství, přístroje, stavby, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, ovoce, symboly, hudba, hmyz, halloween, muži, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy zdarma, Kliparty zdarma, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Tapety na PC, Vánoční web, multimédia, Cestovatelské stránky, linky, zdroje informací, Nejhranější hry online

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromeček, Betlém, Hostina, Zdraví, Kameňák, Dia, Adventní trhy, Osvětlení, Vánoční svíčky, Sněhová vločka, Historické ozdoby, Vánoční ubrusy, Štěstí, Papírový vánoční stromek, Šišky, Vánoční pozadí, Vánoční světýlka, Tablet, Vánoce, Lindt, Brno, Omalovánky, Kapr, Adventní kalendář, Rumové řezy, Jmelí, K Vytisknutí, Recepty, Štóla, Ohňostroj, SMS apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Full HD tapety na PC - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro mobil, PC, mobilní telefon, tablet, notebook, ultrabook, phablet, počítač, monitor, displej, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Mint, Windows Server 2012, Slackware, Windows 10, Linux Xubuntu, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, fantasy, sportovní a závodní auta, motorky, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, fraktály, nature - příroda, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, Formule 1, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 360x640, 750x1334, 1152x864, 2048x1080, 2560x1920, 2560x2048, 1440x960, 1080x1920, 1920x1200, 2560x1440, HD 1280x720, 1200x1920, 375x812, 800x1280, 320x568, 854x480 atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vtípky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné básničky apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Delaware, Maine, Maryland, Wisconsin, Utah, Arkansas, Nevada, Michigan, Illinois, Missouri, Kansas, Arizona, Idaho, Oregon, Severní Dakota, Jižní Karolína, Alabama, New York, Aljaška, Iowa, Ohio, Kentucky, Západní Virginie, Nové Mexiko, Florida atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, odkaz, zeměpis, zábava, Dopravní značení, World countries and flags, Federace USA, weby, tipy, Obrázky na PC ke stažení, volný čas, Adventní magazín, Obrázková přání k svátku podle jmen,

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Poker card game
Doporučené odkazy
Casino
Zajímavé internetové odkazy
Prodej, inzerce, bazar
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.