Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

úsloví, moudrosti, moudra, hlášky, přísloví, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, úsloví, moudrosti, moudra, hlášky, přísloví, aforismy, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o přátelství, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, obecné zkratky, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, týmy NHL, země EU, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v mobilní telefon, počítač, phablet, notebook, ultrabook, PC, monitor, mobil, obrazovka počítače, smartphone, tablet a pro operační systémy Mac, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 7, Slackware, Lubuntu, SUSE Linux, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows Me. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, auta, budovy a stavby, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, motorky, motocykly, voda a bubliny, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, letadla, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 1152x1920, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1536x2560, 1600x900, 1920x1280, 1280x854, 1600x1200, 1152x768, 750x1334, 1536x864, 2160x3840, 1280x960, 360x720, 393x786 atd.

Klíčová slova: V, Webové online testy zdarma, humor, pro děti, Biblické omalovánky, Biografie slavných osobností, odkazy, hyperlinky, Vlajky zemí jižní Ameriky, Městské a obecní prapory obcí ČR, internet, info, weby

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Starověký Egypt, Rakušan, KSČ, Komunista, Egypt, První republika, Filozof, Slovenští prezidenti, Náboženství, Režisér, Trenérka, New York Rangers, Archivář, Pedagog, Nobelova cena, Gymnasté, Rétorika, Básník, Kancléř, Vládce, Prezidenti USA, Sebevražda, Teolog, Hejtman, Zlatý slavík, Generalissimus, Ekonom, Královna, Dramatik, NHL, Diplomat, Olympijský vítěz, Zpěvák, Mim, Američan, Hejtmani apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, Webové online testy zdarma, K, Vše pro zvířecí miláčky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Ilustrace, obrázky, Státní prapory všech států, Ocean wallpapers, V, zeměpis, výukové pomůcky

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Logické, Střílečky, Pro dívky, Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy a podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, zábava, Online web Hry zdarma bez registrace, Rwanda, odkaz, Superhry a hry online zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, European Union, Hry pro nejmenší děti online zdarma, cestování, webovky, Databáze osobností Kdo je to?

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro displej, tablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, mobil, smartphone, PC, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows 8, Mac, Red Hat Linux, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows 98, FreeBSD, Linux Mint, Windows 7, macOS. Wallpapery na tablet z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, zvířata, sportovní wallpapery, fraktály, nature - příroda, Formule 1, ptáci, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, tenisté a tenistky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny. Dostupné rozměry 375x667, 1920x1200, 768x1024, 2160x3840, 1280x720, Full HD 1080x1920, 1024x768, 412x846, 1440x900, 1536x2048, 1280x800, 393x786, 1440x2560, 800x600, 1800x1440, 800x1280 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Adventní magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, linky, Fantasy wallpapers, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, World countries flags, Dopravní značení, V, zajímavosti

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro displej, tablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, mobil, smartphone, PC, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows 8, Mac, Red Hat Linux, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows 98, FreeBSD, Linux Mint, Windows 7, macOS. Wallpapery na tablet z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, zvířata, sportovní wallpapery, fraktály, nature - příroda, Formule 1, ptáci, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, tenisté a tenistky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny. Dostupné rozměry 375x667, 1920x1200, 768x1024, 2160x3840, 1280x720, Full HD 1080x1920, 1024x768, 412x846, 1440x900, 1536x2048, 1280x800, 393x786, 1440x2560, 800x600, 1800x1440, 800x1280 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, státní správa, umělci, záliby, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, rodinné vztahy, politici, věda, filozofie, poruchy, podnikání a podnikatelé, národnost, zločin a právo, žurnalisté a novináři, mytologie, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, školství, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, cestování, kultura, nástroje, fyzika, náboženství a křesťanství, školství, počítače, účetnictví, různé, stavebnictví, věda, ekonomie a ekonomika, technika, rostliny, jídlo, český jazyk, psychologie, zločin a právo, matematika, hardware, sport, filozofie, politika atd.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, volný čas, ú, Kliparty pro Office, Seznam zkratek a akronymů, Vlajka Francouzské Polynésie, doporučujeme, Online testy zdarma bez registrace, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Prapory regionů a království, Seznam přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Partnerské weby
Texty přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Windows wallpapers na PC
Zajímavé internetové odkazy
Flags of the world countries
Naše tipy
MP3 Music download
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.